שאלות נפוצות

מידע פרוצדורלי

החדר של הנזיר הוא משחק אינטראקטיבי אשר קורא תיגר על המשתתפים להערים על שחקן בתוך החדר (הנזיר) לברוח מהחדר עם בקבוקי היין שלו. זה מיועד לקבוצות גדולות יותר (6-12) תוך מתן אפשרות לקבוצות קטנות ללא נזיר. או בהודעה של הקבוצה לבטל את הנזיר.החדר של הקבליסט מיועד לקבוצות קטנות (2-6) והאתגר הוא לפענח כתב סתרים עתיק של מקובל ולמצוא את המגילה האבודה.

אם אתם מתכננים את יומכם קחו בחשבון שעה וחצי של פעילות כולל סרטון הדרכה, עד 60 דקות של משחק (תלוי כמה אתם טובים) וסיכום. לא הצלחתם במשימה תוך 60 דקות? אל תדאגו, זו עדיין תהיה החוויה הטובה ביותר שחוויתם בזמן האחרון (אם בכלל)

החוויה מותאמת למבוגרים ולילדים מעל גיל 10. ילדים מתחת לגיל 10 אינם מומלצים לבוא. בדיקה שערכנו העלתה שהחדר אינו ידידותי עבורם, ואפילו יכול להפחיד...בכל אופן, אם רוצים להביא עמכם ילד קטן, צרו קשר. אנחנו גמישים ובוחנים כל מקרה לגופו.
מה עוד יש לקחת בחשבון?
על מנת להבטיח את מהלך המשחק תינוקות וילדים קטנים אינם יכולים להיכנס למתחם וילדים מתחת לגיל 14 חייבים ליווי מבוגר.

ניתן להזמין כרטיס בודד במידה ויש הזמנה לחדר לפחות של 4 אנשים.

בכלל לא

אנחנו מבקשים מכל משתתף להגיע 10 דקות לפני תחילת הפעילות כדי למנוע אי נעימות.עשו כל מאמץ לא לאחר. בכל זאת אחרתם? כדי לא לקפח את המשתתפים האחרים הפעילות תתחיל בדיוק במועד שנקבע בהזמנה. לאחר מכן ינעלו הדלתות ומאחרים לא יכנסו. שימו לב! במקרה כזה לא יינתן החזר כספי. אם הפעילות מיועדת עבור הקבוצה שלכם בלבד או שלא נרשמו משתתפים נוספים, נאלץ לקצר את משך הפעילות על פי הצורך. רק בדרך זו נוכל להבטיח את התחלת פעילותה של הקבוצה הבאה במועד.

נזיר, בקבוקי יין והמשימה שבניהם

ממש לא. את כל החידות תוכלו לפתור ללא ידע בשפה ספציפית.
מישהו לא אלים ולא יוצר פרובוקציות מיותרות. אבל – האינטרסים שלו דומים שלכם, ולכן הוא ינסה למנוע מכם להוציא את בקבוקי היין. ניתן להצליח במשחק גם ללא דמות הנזיר אבל הנזיר הוא זה שממש מוסיף את הכיף.
לא. במשימה הזו, המוח שלכם הוא הדבר היחידי שעובד. ניתן להפקיד מצלמות ומכשירים סלולאריים במקום שמור לפני הפעילות.
הגיע הזמן שתחילו להאמין בעצמכם. המשימה אינה פשוטה אבל אם אחרים הצליחו בוודאי גם אתם תצליחו. ועוד משהו... אל תשכחו שאנחנו שם... מתקשים? לא מצליחים לפרש את הרמזים? תקועים? נשמח לתת לכם עוד רמז קטן.

חשוב לציין

הפעילות אינה מתאימה לילדים מתחת לגיל 10 שנים